Ünlü Astrolog 2

Fotoğraf: 2 / 2

Aydın, tutulmanın etkisini değerlendirirken, hukuki süreçlerin yaşanabileceğini, kamuoyunda tanınan kişilerin tutuklanabileceğini ve büyük yargılamaların gerçekleşebileceğini belirtti.
Ayrıca, para ile ilgili konuların ve altın fiyatlarının gündeme gelebileceğini, bazı şehirlerde marjinal seçimlerin görülebileceğini ifade etti.
Sağlık, sendika ve tarım çalışanlarının ayaklanmalar oluşturabileceğini, LGBT konularının ve ırkçı çatışmaların gündeme gelebileceğini belirtti. Bu durumların hem dünya genelinde hem de Türkiye’de yaşanabileceğini, Almanya’nın bu durumdan daha çok etkileneceğini belirtti.
Aydın, maden ocaklarındaki risklerin devam ettiğini ve ay tutulmasının sel, taşkın, heyelan gibi olayları simgelediğini belirtti. Özellikle Karadeniz bölgesinde bu tür olayların yaşanabileceğini belirtti. Deprem etkisinin devam ettiğini, ancak büyük bir deprem beklenmediğini, en büyük depremin 5,3 büyüklüğünde olabileceğini ve bu depremin Ege bölgesinde yaşanabileceğini belirtti.
Aydın, 31 Mart seçimleri hakkında da konuştu ve adaletsizlik duygularının hakim olabileceğini belirtti.
Aydın, 2024 yılının zorlu geçeceğini, ancak 2025 yılının güzelliklerine ulaşmak için bu zorlukların yaşanması gerektiğini belirtti. Tutulmanın yöneticisi Venüs’ün aldığı sert açıların, devletin ve halkın karşı karşıya gelebileceğini gösterdiğini belirtti. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından bazı açıklamalar yapılabilir ve vergilerde bazı yenilikler olabilir dedi.
Ünlü Astrolog Ayça Bayrak Aydın’ın son paylaşımı ise :
“Tutulma etkisi başladı en fenası 8 nisan tutulması, Merkür retroya başlayacak, Güneş Koça geçicek, Elektirik ve internet sorunları, Banka verilerinde büyük problemler oluşabilir, Güvenlik bu dönemde suistimal edilebilir verilere dikkat, Depremsellik enerjiside maalesef olabilir” ifadelerini kullandı..
kaynak * replikler.org *

1 2

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.