Yalı Çapkını Suna kimdir, Beril Pozam gerçekte kaç yaşında? - Haber,Makale,Gündem,Teknoloji,Spor,Din-Egitimsel.net

Yalı Çapkını Suna kimdir, Beril Pozam gerçekte kaç yaşında?

13.10.2023 19:10 Son Güncelleme: 13.10.2023 19:11 Yalı Çapkını dizisinin Suna’sı Beril Pozam’ın hayatı araştırılıyor. Genç oyuncular..

Yalı Çapkını Suna kimdir, Beril Pozam gerçekte kaç yaşında?
Son Güncelleme: Whatsapp
Yalı Çapkını Suna kimdir, Beril Pozam gerçekte kaç yaşında?

Yalı Çapkını Seyran'ın ablası Suna kimdir? Beril Pozam hangi dizilerde oynadı? Beril Pozam kaç yaşında?

Yalı Çapkını dizisinin Suna’sı Beril Pozam’ın hayatı araştırılıyor. Genç oyuncular arasında dikkat çeken Beril Pozam oyunculuğuyla ve sosyal paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Peki ama Beril Pozam kimdir? 

Beril Pozam hangi dizilerde oynadı?

1995 yılında İstanbul’da doğan Beril Pozam aynı zamanda tiyatro oyuncusudur.

Beril Pozam, 2020 yılında Akrep, 2021’de Ada Masalı, 2022’de Baba, Yalı Çapkını dizilerinin kadrosunda yer aldı. Talento Ajansın oyuncusu olan Beril Pozam, yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Yalı Çapkını – (Suna) – 2022- Seyran’ın ablası rolündedir. 

Yalı Çapkını, Gaziantepli Korhan Ailesi’nin reisi Halis Ağa’nın el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit’in evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu ediyor. Ferit, sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı fazlasıyla kızdırır. Ailesi Ferit’in Gaziantep’te uygun gördükleri bir kızla evlenmesine karar verir. Evlenmek istemeyen Ferit, dedesini dinlemek zorunda kalır. Aile Ferit’e uygun birini bulmak için evin en büyük gelini olan İfakat’ı görevlendirir. Suna adındaki genç bir kız, Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunur. Ancak isteme töreni sırasında yaşananlar hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı derinden etkiler.


Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.