WordPresste kullanabileceğiniz en iyi pop-up eklentileri hangileridir?

Yazı İçeriği1 Pop-up eklentileri nelerdir?2 WordPress Pop-up Eklentileri2.1 1. Popup Maker:2.2 2. OptinMonster:2.3 3. Bloom:2.4 4. Ninja Popups:3 Sonuç Pop-up eklentileri nelerdir? WordPress, en popüler web sitesi oluşturma platformlarından biridir…

WordPresste kullanabileceğiniz en iyi pop-up eklentileri hangileridir?
Son Güncelleme: Whatsapp

Pop-up eklentileri nelerdir?

WordPress, en popüler web sitesi oluşturma platformlarından biridir. WordPress’de, web sitenize çeşitli özellikler ve eklentiler ekleyerek siteyi öne çıkarmak mümkündür. Pop-up eklentileri, web sitenizi geliştirmek için kullanabileceğiniz önemli bir araçtır. Pop-up eklentileri, web sitenize abone olma, ürün satışı, kupon kodlarının kullanımı ve çeşitli promosyonların yayınlanması için kullanılabilir.

WordPress Pop-up Eklentileri

WordPress için mevcut olan pop-up eklentileri, özelleştirme ve ihtiyaçlarınıza göre uygulama kolaylığı sağlayan özellikleri ile kullanıcı dostudur. En popüler pop-up eklentileri, aşağıda listelenmiştir.

1. Popup Maker:

Popup Maker WordPress eklentisi, site sahiplerinin çeşitli seçenekleri özelleştirmelerine izin veren bir eklentidir. Eklenti ile, çeşitli şablonları kullanarak, sürükle-bırak arayüzü ile basitçe pop-up oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Popup Maker, ziyaretçilerin sitenize abone olmasını, ürün satın almasını veya indirme yapmasını teşvik etmek için çok sayıda seçenek sunmaktadır.

2. OptinMonster:

OptinMonster, web sitenize abone olmayı teşvik etmek için kullanabileceğiniz bir dijital pazarlama aracıdır. OptinMonster, site sahiplerinin, siteye özel pop-up oluşturmaları veya dışarıdan çeşitli şablonlar kullanmalarına izin veren özelleştirilebilir bir eklentidir. OptinMonster, site sahiplerinin pop-up’larınızı ziyaretçi davranışlarına göre özelleştirmelerine de izin vermektedir.

3. Bloom:

Bloom, WordPress eklentileri arasında en iyi pop-up eklentilerinden biridir. Bloom, web sitenizdeki ziyaretçileri siteye abone olmaya teşvik etmek için, doğrudan posta listelerinize bağlanabilen özelleştirilebilir pop-up şablonları sunar. Bloom, ayrıca pop-up’larınızı, ziyaretçi davranışlarınıza göre özelleştirmenize ve sitedeki pop-up’larınızın görünürlüğünü kontrol etmenize de izin verir.

4. Ninja Popups:

Ninja Popups, ziyaretçilerinizi siteye abone olmaya teşvik etmek için kullanabileceğiniz bir WordPress pop-up eklentisidir. Ninja Popups, çeşitli şablonlar arasından seçim yapmanıza ve özelleştirmenize izin veren özelleştirilebilir pop-up şablonları sunar. Ninja Popups ayrıca, ziyaretçilerinizin davranışlarını izlemek ve pop-up’larınızı görünürlüğünü kontrol etmek için dijital pazarlama özellikleri de sunmaktadır.

Sonuç

WordPress web sitenizi geliştirmek için en iyi pop-up eklentilerinden birkaçının üzerinde durmuş olsak da, mevcut olan çeşitli pop-up eklentileri arasından seçim yapmanız kolay olacaktır. Pop-up eklentileri, web sitenizi daha etkili bir şekilde pazarlama imkanı sunmak için kullanılabilir. Bu eklentileri kullanarak, web sitenizi geliştirme ve işletme konusunda başarılı olabilirsiniz.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.