WordPress kullanarak web sitenizde hangi tür videoları kullanabilirsiniz?

Yazı İçeriği1 Kullanılabilecek Video Türleri2 YouTube Videoları3 Vimeo Videoları4 Dailymotion Videoları5 Kendi Videolarınız6 Özet Kullanılabilecek Video Türleri WordPress, web sitenizde kullanabileceğiniz çeşitli video türlerini destekler. Herhangi bir videoyu kolayca web..

WordPress kullanarak web sitenizde hangi tür videoları kullanabilirsiniz?
Son Güncelleme: Whatsapp

Kullanılabilecek Video Türleri

WordPress, web sitenizde kullanabileceğiniz çeşitli video türlerini destekler. Herhangi bir videoyu kolayca web sitenize ekleyebilirsiniz ve doğrudan web sayfanızda oynatabilirsiniz. WordPress, kullanıcıların web sitelerinde yer alan videoların daha fazla kişiye ulaşmalarını sağlamaya yardımcı olan çoklu medya platformları arasında popüler olanları destekler.

YouTube Videoları

YouTube, dijital medya paylaşım platformlarının en popülerlerinden biridir ve WordPress, YouTube videolarını web sitenize eklemenize olanak sağlar. WordPress, YouTube videolarının web sayfanızda doğrudan oynatılmasını sağlamak için birkaç yöntem sunar. Bunlardan biri, YouTube videolarının web sayfanıza kopyalanmasıdır. Ayrıca, YouTube videolarının kodlarını doğrudan web sitenize kopyalayabilirsiniz.

Vimeo Videoları

Vimeo, WordPress tarafından desteklenen bir diğer popüler medya paylaşım platformudur. Vimeo videolarını web sitenize kolayca ekleyebilirsiniz. Kodu doğrudan web sayfanıza kopyalayabilir veya Vimeo video paylaşım sitesinden kopyalayabilirsiniz.

Dailymotion Videoları

Dailymotion, WordPress tarafından desteklenen diğer bir medya paylaşım platformudur. Dailymotion videolarını web sitenize eklemek oldukça kolaydır. Kodu doğrudan web sayfanıza kopyalayabilir veya Dailymotion video paylaşım sitesinden kopyalayabilirsiniz.

Kendi Videolarınız

WordPress, kullanıcıların web sitelerinde kendi videolarını oynatmalarını da destekler. Kullanıcılar, kendi videolarını web sitelerine doğrudan yükleyebilir veya üçüncü taraf platformlarından kopyalayabilirler. Örneğin, Vimeo veya YouTube gibi üçüncü taraf platformlarındaki kendi videolarınızı doğrudan web sitenize kopyalayabilirsiniz.

Özet

WordPress, web sitenizdeki videoların kullanıcılara daha kolay ulaşmasını sağlamaya yardımcı olmak için çeşitli medya paylaşım platformlarını destekler. Kullanıcılar, YouTube, Vimeo ve Dailymotion gibi popüler medya paylaşım platformlarından videoları doğrudan web sitelerine kopyalayabilir veya kendi videolarını web sitelerine doğrudan yükleyebilirler.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.