Jonnie Irwin: Bunları denemeseydim hala burada olamazdım

Kendisine yaklaşık 3 yıl önce akciğer kanseri teşhisi konulan ve hastalıkla mücadele etmeye devam eden Jonnie Irwin, son durumu hakkında bilgi verdi. 2016’da Jessica Holmes ile nikâh masasına oturan ve..

Jonnie Irwin: Bunları denemeseydim hala burada olamazdım
Son Güncelleme: Whatsapp
Jonnie Irwin: Bunları denemeseydim hala burada olamazdım

Jonnie Irwin: Bunları denemeseydim hala burada olamazdım

Kendisine yaklaşık 3 yıl önce akciğer kanseri teşhisi konulan ve hastalıkla mücadele etmeye devam eden Jonnie Irwin, son durumu hakkında bilgi verdi.

2016’da Jessica Holmes ile nikâh masasına oturan ve mutlu evliliğinden 3 oğlu olan sunucu Jonnie Irwin’e yaklaşık üç yıl önce akciğer kanseri teşhisi konmuştu.
Uzun süredir akciğer kanseriyle mücadele eden Irwin, The Sun gazetesine konuştu. Ünlü sunucu, hem hastalığıyla ilgili son durumu hem de hissettiklerini samimi bir şekilde dile getirdi.
Bedeninin giderek kırılgan hale geldiğini ve güçten düştüğünü söyleyen, artık hafıza sorunları da yaşamaya başlayan Irwin,  50’nci yaşını altı ay önce kutladı.
Bağırsak kanseri olan ve hastalığının son aşamasında olan bir kadının ailesine ve sevdiklerine bırakmak için videolar çektiğini öğrenen Jonnie Irwin, bunu kendisi de yapmaya karar verdiğini açıkladı.
Kalan sınırlı zamanında eşi ve üç çocuğuyla mümkün olduğunca çok anı yaratmak için çabaladığını söyleyen ünlü sunucu bir yandan da onlara bırakmak için, dördüne birden seslendiği özel videolar hazırladığını ifade etti.“Ben gittikten sonra bile karıma ve üç çocuğuma geleceklerini kurabilmek için yardımcı olmak istiyorum” diyen ünlü isim, “Vefat ettikten sonra bile eşim ve çocuklarımla konuşabileceğimi düşünmek harika. Bu teşhis benden çok şey aldı ama en azından bana her şeye hazırlanma fırsatını verdi” şeklinde konuştu.
Kendisiyle benzer durumda olan birçok kişinin ‘ölmeden önce yapılacaklar listesi’ hazırladığını ve kalan zamanlarında bu listeyi eritmek için çabaladığını belirten Jonnie Irwin, kendisinin yapmak istediği tek şeyin ise ailesiyle birlikte olabildiğince vakit geçirmek olduğunu söyledi.
Geleneksel kanser önleyici ilaçların yanı sıra birçok alteratif tedavi de deneyen Irwin, konuyla ilgili de “Bütün bunları denememiş olsaydım, hala burada olmayacağıma gerçekten inanıyorum” dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.