Günlük burç yorumları (16 Mart 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 16 Mart 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları… Ay, oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Anne ve babanızla ilgili..

Günlük burç yorumları (16 Mart 2023)
Son Güncelleme: Whatsapp
Günlük burç yorumları (16 Mart 2023)

Günlük burç yorumları (16 Mart 2023)

Astrolog Murat İpek’ten 16 Mart 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Anne ve babanızla ilgili olan işlerde olabildiğince gayretli olmaya bakın. Bu konularda yol alabilirsiniz.  
MURAT İPEK / [email protected]
KOÇ
Mesafeli tavrınız iş ortamında size ihanet edecek kişileri birbiri ortaya çıkarabilir. Ayrıca yeme içme konularında nefis lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz.
BOĞA
Aşk ve ilişkiler konusunda yapmanız gereken bir şeyler varsa bugün yapmamanız için hiçbir engeliniz yok. İletişime dikkat edin tabi.
İKİZLER
Çeşitli zorluklara maruz kalmanızın bir sonucu olarak gelişecek ve büyüme şansınızın daha fazla farkına varacaksınız.
YENGEÇ
Şansınızı denemeniz gereken konularda bugün daha cesurca atılımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Biraz daha güçlü durun bugün.
ASLAN
Aile şirketiniz varsa daha fazla para yatırmaya, aile şirketinizi geliştirmeye bugün akıl yorabilirsiniz. Çalışın bol bol.
BAŞAK
Kendinizi çevrenize daha olumlu bakarken görebilirsiniz. Bugün dünden daha olumlu gelişmeler yaşamanız olası, özellikle para konusunda
TERAZİ
Sosyal hizmetleriniz nedeniyle, bazı ödüller, övgüler almayı bekleyebilirsiniz. Yakınlarınızdan alacağınız olumlu haberler sizi havaya sokabilir.
AKREP
Bugün dünden daha olumlu gelişmeler yaşamanız olası, özellikle para konusunda güzel fırsatlar kapınızı çalabilir.
YAY
Çok önemli bir projeyi bitirmek için alt personelinizden yardım alabilirsiniz. Akrabalarla ilgili sorunlar olabilir. Bunları tek tek çözmeniz mümkün duruyor.
OĞLAK
Yakın gelecekte avantaj sağlayabilecek hızlı iş gezilerine sık sık çıkabilirsiniz, böyle bir olanak önünüze gelebilir bunu keyifli hale dönüştürebilirsiniz.
KOVA
Kapsamlı iş bilginiz bugün birçok insanı hayrete düşürecek. Bunun yanında sağlığınıza odaklanmaya başlayın, sigara içiyorsanız sonlandırın bunu derim.
BALIK
Bugün heyecanlı olabilirsiniz. Hedefe yönelik mükemmel bir dikkatiniz olabilir. Hedefinize ulaşmak basit olabilir. O nedenle fırsatları kovalayın.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.