Ferit’in kalbini çalacak! Yalı Çapkını Fizyoterapist Talih kimdir? Cemre Gümeli kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

13.10.2023 19:08 Son Güncelleme: 13.10.2023 19:09 Fizyoterapist Talih karakteri, Yalı Çapkını dizisinin karakterleri arasında yer alıyor…

Ferit’in kalbini çalacak! Yalı Çapkını Fizyoterapist Talih kimdir? Cemre Gümeli kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?
Son Güncelleme: Whatsapp
Ferit'in kalbini çalacak! Yalı Çapkını Fizyoterapist Talih kimdir? Cemre Gümeli kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Ferit'in kalbini çalacak! Yalı Çapkını Fizyoterapist Talih kimdir? Cemre Gümeli kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Fizyoterapist Talih karakteri, Yalı Çapkını dizisinin karakterleri arasında yer alıyor. Peki ama Yalı Çapkını dizisindeki Fizyoterapist Talih kimdir?   

Yalı Çapkını dizisi Fizyoterapist Talih kimdir? 

Yalı Çapkını dizisinde Fizyoterapist Talih’i Cemre Gümeli canlandırıyor.  Geçtiğimiz sezon “Yüz Yıllık Mucize” dizisiyle yıldızı parlayan Cemre Gümeli, Yalı Çapkını’nda “Talih” karakterine hayat verecek.

Geçen sezon “Yüz Yıllık Mucize” dizisiyle yıldızı parlayan Cemre Gümeli, Yalı Çapkını’nda “Talih” karakterine hayat verecek.

Cemre Gümeli kimdir? 

 

24 Eylül 1993’te İstanbul’da doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Şişli Terakki Vakfı Okulları’nda tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi ile Medya ve İletişim Sistemleri bölümlerini birlikte okuyarak çift ana dal yaptı. Tiyatroya ilgisi lise yıllarında başladı ve üniversite yılları boyunca da devam etti. Bu sürede çeşitli tiyatro ekiplerinde ve kısa filmlerde yer almasının yanında Müzikal Tiyatro ve Clown eğitimleri de aldı. 2014 yılında New York’a gitti ve bir süre orada kalarak Meisner Tekniği üzerine eğitim aldı. Türkiye’ye döndükten sonra ekran macerası başladı ve sırayla Tatlı İntikam, Servet ve Elimi Bırakma’da rol aldı. 2017’de Kumbaracı 50 ekibine dahil oldu ve Shakespeare’in 3. Richard oyununda Lady Anne karakterinde rol aldı. Royal Academy of Dance sertifikalı bale eğitimi olan Cemre Gümeli aynı zamanda Almanca ve İngilizce konuşmaktadır.


Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.