Faruk Aran’ın yaşamı… Kuruluş Osman Alaeddin Bey kimdir? Faruk Aran kaç yaşında?

29.11.2023 21:02Son Güncelleme: 29.11.2023 21:03 Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon oyuncuları arasına Faruk Aran dahil oldu. Faruk Aran, dizide Alaaddin Bey’i canlandırıyor. İşte Faruk Aran hakkında bilgiler… Alaeddin Bey kimdir?..

Faruk Aran’ın yaşamı… Kuruluş Osman Alaeddin Bey kimdir? Faruk Aran kaç yaşında?
Son Güncelleme: Whatsapp
Faruk Aran'ın yaşamı... Kuruluş Osman Alaeddin Bey kimdir? Faruk Aran kaç yaşında?
Faruk Aran'ın yaşamı... Kuruluş Osman Alaeddin Bey kimdir? Faruk Aran kaç yaşında?

Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon oyuncuları arasına Faruk Aran dahil oldu. Faruk Aran, dizide Alaaddin Bey’i canlandırıyor. İşte Faruk Aran hakkında bilgiler…

Alaeddin Bey kimdir?

Alaeddin dedesi Edebalı’nın tedrisatından geçerken ahilerden ve annesinden silah eğitimi almış ve kendini bu alanda çok iyi eğitmiştir. Savaşçılığını zekasıyla desteklemekte, silah kullanmada usta olmasının yanında çevikliği sayesinde kendinden çok daha güçlü savaşçılara karşı fiziksel özelliklerini avantaja dönüştürmeyi bilmektedir. Daha ağırbaşlı olan Alaeddin her meseleye soğukkanlı yaklaşmakta akılcı çözümler bulmaktadır.

Faruk Aran kimdir?

Tiyatro ve dizi film oyuncusu. Bazı kaynaklarda Ömer Faruk Aran olarak da geçer. 1995, Bornova / İzmir doğumlu. Boyu 1.85 cm, kilosu ise 78’dir. Lise döneminde tiyatro ile lise döneminde ilgilenmeye başlamıştı. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü mezunu. Birce Akalay’dan Kamera Önü oyuncuğu eğitimi aldı. Haliç Konservatuvarında Ateş Yüzlü isimli oyunda, Sahnetozu Tiyatrosunda sahne almıştır. 

 

Role Talent Ajansın oyuncusu olan Faruk Aran, 2018’den itibaren tiyatro çalışmaları yanı sıra çeşitli dizilerde rol almıştır.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.