Avatar 3 hem film hem dizi olarak yayınlanabilir

DİJİTAL PLATFORMDA DİZİ OLABİLİR Beyazperde’nin aktardığı iddialara göre, “Avatar 3″ün Aralık 2024’te vizyona girmesinin ardından, 9 saatlik uzun kurgusu Disney+’ta yayınlanacak bir diziye dönüştürülecek. Jeff Sneider’ın “The Hot Mic” podcast’inde..

Avatar 3 hem film hem dizi olarak yayınlanabilir
Son Güncelleme: Whatsapp
Avatar 3 hem film hem dizi olarak yayınlanabilir

DİJİTAL PLATFORMDA DİZİ OLABİLİR

Beyazperde’nin aktardığı iddialara göre, “Avatar 3″ün Aralık 2024’te vizyona girmesinin ardından, 9 saatlik uzun kurgusu Disney+’ta yayınlanacak bir diziye dönüştürülecek. Jeff Sneider’ın “The Hot Mic” podcast’inde konuşan bu ihtimal şimdilik kesin olmasa da, Cameron daha önce Denis Villeneuve ile gerçekleştirdiği Variety söyleşisinde buna çok yakın ifadelerde bulunmuştu.

1960’larda büyüdüğünü ve değişime açık olduğunu belirten Cameron, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Bence görebildiğimiz şey, genişletilmiş bir sinema biçimi. Aynı anda altı saat ve iki buçuk saat uzunluğunda bir film yapmak istiyorum. Aynı film. Altı saat boyunca yayınlayabilir veya bir sinemada bu deneyimin daha yoğun, hız treni, sürükleyici bir versiyonunu yaşayabilirsiniz. Aynı film. Sadece, biri roman, biri film. Neden? Bu platformları daha önce yapılmamış şekillerde kullanalım.”

Avatar 3 hem film hem dizi olarak yayınlanabilir - 2

James Cameron’ın bu konuda önceden kafa yorduğu çok açık ve her ne kadar Disney’den resmi bir açıklama gelmemiş olsa da “Avatar 3″ün bu şekilde iki farklı haliyle yayınlanacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.