AUZEF kayıt yenileme tarihleri uzatıldı: Kayıt yenileme için son gün ne zaman? – Son Dakika Eğitim Haberleri

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nin resmi adresindeki duyurular ekranından kayıt yenileme süreciyle ilgili bilgilendirme yapıldı. Yayımlanan duyuruda; “Değerli Öğrencilerimiz,Çağrı ve Çözüm Merkezimiz başta olmak üzere farklı iletişim kanallarımızdan..

AUZEF kayıt yenileme tarihleri uzatıldı: Kayıt yenileme için son gün ne zaman? – Son Dakika Eğitim Haberleri
Son Güncelleme: Whatsapp
AUZEF kayıt yenileme tarihleri uzatıldı: Kayıt yenileme için son gün ne zaman? - Son Dakika Eğitim Haberleri

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nin resmi adresindeki duyurular ekranından kayıt yenileme süreciyle ilgili bilgilendirme yapıldı. Yayımlanan duyuruda; “Değerli Öğrencilerimiz,
Çağrı ve Çözüm Merkezimiz başta olmak üzere farklı iletişim kanallarımızdan gelen yoğun talep üzerine kayıt yenileme tarihleri 15 Mart 2023 saat 23.59’a kadar uzatılmıştır.” denildi. 

AUZEF kayıt yenileme tarihleri uzatıldı: Kayıt yenileme için son gün ne zaman? - 1

Kayıt yenilemede; referans numarası ile ödemelerin Halkbank Şube/ATM’lerinden ya da AKSİS otomasyon sistemi üzerinden online olarak yapılıyor. Ödeme işlemlerini gerçekleştiren öğrencilerin ders alma işlemleri fakülte tarafından yapılacaktır.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.